تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


19

امروز آخرین جلسه ی کلاسمون با بهترین و گوگولی ترین استادی بود که تا حالا تو دانشگاه داشتم . آخر کلاس نظریش گفت امیدوارم تونسته باشم تو فهم مطالب بهتون کمک کنم و امیدوارم مطالب بالینی که براتون گفتم در آینده در طبابت تون به کارتون بیاد . دلم میخواست بغلش کنم و محکم فشارش بدم و ازش تشکر کنم که انقدررررر فوق العاده توراکس رو درس داد ، و بهش بگم که جدا دلم براش تنگ میشه و خیلی دوست دارم که بعدا باز هم باهاش کلاس داشته باشم .

سرکلاس عملیش هم کلی اصرار کردیم و اجازه داد که فیلم بگیریم از مولاژا ^_^ بعد ن.خ هم یواشکی از جسد فیلم گرفت :)) استاد خیلی شوخ طبع و فانه و واقعا نمونه ی کاملی از یه استاد فوق العاده ست . امیدوارم هر جا که هست موفق باشه و میخوام بگم که خیلی دوست دارم از این درس یه نمره ی عالی بگیرم و جزوه ش رو کامل بخونم .

ساعت 4 از یونی برگشتم . غریب به 3 ساعت خوابیدم و خیلی سرحالم . بریم برای بیو عملی که باید یه نمره ی خوب بگیرم ازش . من میتووووونم 

تبلیغات
ورود به کانال تلگرام