تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


9

انقدر این روزا درگیر درس بودم که اصلا نتونستم واسه چیزی که میخواستم بگیرم نظری بدم و یا تحقیقی کنم . بابا کاراشو انجام داد و با دایی رفتن برای خرید ... من آدمی ام که از بچگی همیشه بهترینا رو داشتم ، هر چیزی که داشتم بهترینش بوده . فکر میکردم بابا اینو میدونه و حتی تا اونجایی که من میدونم یدونه خوبش رو کاندید کرده بودیم که متاسفانه بابا با داییم رفت برای خرید. داییم کارمنده و خب درآمدش محدود و در نتیجه تمام هزینه ها حساب شده و دنبال اینه که با کمترین هزینه یه چیزی بگیره که کارش راه بیفته فقط. رفتن و داییم زحمت کشیده نظر داده و ریده ! دلم میخواد بی ادب باشم !
بابا که اومد خونه و دیدم وسیله رو لبخندم رو لبم ماسید و حتی بغض کردم ! اصلا چیزی نبود که من میخواستم و اصلا خوشم نیومد. باید قاعدتا میذاشتمش رو چشمام و یه گوشه ی اتاقم اما گفتم میذارمش این گوشه ی هال ! حتی نمیخوام ریختشو ببینم [ البته این تیکه رو تو دلم گفتم ]
الان باید خیلی خوشحال میبودم اما خیلی ناراحتم ، الان که دارم مینویسم اشک تو چشمام جمع شده ، کاش دو سه ساعت وقت میذاشتم با بابام میرفتم نمیذاشتم اون دایی کسشم نظر بده . اه اعصابم واقعا خورده -____-
حالا از اینا که بگذریم یه مقدارم رفتم تو فکر .. واسه اینکه من همیشه بهترینا رو میخوام و به چیزای معمولی راضی نمیشم. البته این خوبه ها معمولی نیست اما بهترین هم نیست . راستش یه مقدار واسه آینده نگران شدم. من آدمی نیستم که دلم بخواد معمولی باشم و چیزای معمولی داشته باشم ؛ اما اگه در آینده اون قدر توان نداشته باشم که بهترینا رو داشته باشم چی ؟ اگه یه پزشک معمولی که از این درمونگاه فرار میکنه اون درمونگاه بشم چی ؟ اگه اون زندگی رویایی که تو ذهنمه رو نتونم متجلی کنم چی ؟!
نگرانم ... اما نگرانی که چیزی رو حل نمیکنه . تنها راهی که به ذهنم میرسه و در حال حاضر قابل انجامه درس خوندنه. فقط با درس خوندن میتونم در آینده به چیزایی که میخوام برسم. این پزشکی لامصب خیلی طولانیه -_- پیر میشم تا بخوام به آزوهام برسم ولی خب دوسش دارم. خیلی دوست دارم زندگی زودتر بره جلوتر و به قسمتای هیجان انگیزش برسم. میگن که این روزایی که دارم میگذرونم بهترین روزای عمرمه !
تبلیغات
ورود به کانال تلگرام