تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


3

پس از مدت ها بالاخره فرصت شد که پست بذارم ! حدود یک هفته ای بود که تصمیمش رو داشتم اما فرصت نمیشد. اون موقع که دبیرستانی بودم یادمه که همش میگفتم مهسا از وقتی بهشتی قبول شده ادا تنگا رو در میاره و دیذ به دیر مینویسه اما الان دارم به وصوح میبینم که حتی منی که درس نمیخونم هم فرصتم انقدر محدوده و انقدر کار هست که فرصت نمیشه بیام و چند خطی بنویسم.
ترم دو تو یه چشم به هم زدن گذشت ، چیزی نمونده به آخر ترم و درسایی که باز هم مثل ترم قبل نخوندم . البته ترم قبل همین موقعا میتونستم شروع کنم و تا قبل شروع شدن امتحانا درسا رو بخونم اما دائم خودمو مقایسه میکردم و لوزر بازی در میاوردم. شب امتحانام هم به زور میخوندم ! فرجه که هیچی ! فقط شب امتحان !
باز هم اون معدلی که آوردم عالیه ولی خیلیا همون موقع امتحانا کلی خوندن و الف هم شدن ...
بگذریم ... این ترم کلی تجربه کسب کردم. دیگه میدونم الان بهترین زمانه واسه یه شروع طوفانی :دی روزی سه ساعت مثلا :)) از نخوندن که بهتره قطعا !
چند روزی یکم فشار میارم به خودم. تمرکزم رو بیشتر میذارم رو میانترما. پنج شنبه ی هفته ی بعد زبان دارم. ترم قبل از ۶ درس دو درسش رو خوندم برای میانترم و باز هم تو اوج احمق بازی خودمو با کسایی مقایسه میکردم که از اول ترم هر شب زبان میخوندن و میگفتم ببین تو از اینا کمتری .
دلم میخواد امتحانای این ترمم رو کامل بخونم و چند بار مرور کنم حتی به قیمت اینکه شبی سه ساعت بخوابم. فقط دوست دارم ببینم تواناییم چقدره و وقتی منم همه ی مطالب رو خونده باشم من بهترم یا اونا ...
نیاز به کمی اعتماد به نفس دارم .

تبلیغات
ورود به کانال تلگرام